FCI I rühma näitus 2018
06.07.2018 Pärnus, Nooruse Maja Aias
Kohtunikud: ANCA GIURA (Rumeenia) ja IUZA BERADZE (Tshehhi)
NÄITUSE PARIMAD KOERAD
BIS I
WELSH CORGI PEMBROKE
LV-39645/16 GRIZMO DANCING SOL CANIS
Nikolaj Dorofejevs, Latvia
BIS II
SCHIPPERKE
RKF5007210 BY AHBOZ VALUE THINK
Ekaterina Akhmatova, Russia
BIS III
COLLIE, LÜHIKARVALINE
FI13233/09 TIMONAN VERONICA VELVET
Multi Winner, C.I.B DNK, EST, FIN, LTU, LVA, NOR, SWE CH
Tuula Tikkanen, Finland
BIS IV
AUSTRAALIA LAMBAKOER
EST-01172/17 PEAK RIVER THE CUTEST MIRACLE
Olga Panasevitš, Eesti
PARIMAD JUUNIORID
BIS I JUUNIOR
SHETLANDI LAMBAKOER
SE51378/2017 REQUEST GREAT TIME
Kristina Waara, Sweden
BIS II JUUNIOR
AUSTRAALIA KARJAKOER
RKF4862130 JOKER SHOW CANADA
Veronika Ovodneva, Russia
BIS III JUUNIOR
WELSH CORGI PEMBROKE
LŠVKWKP0439/17 AURORUS IGNIS EX VALHALOS SARGAS
Kristina Kazlauskaite-Greseviciene, Lithuania
BIS IV JUUNIOR
AUSTRAALIA LAMBAKOER
EST-01172/17 PEAK RIVER THE CUTEST MIRACLE
Olga Panasevitš, Eesti
PARIMAD VETERANID
BIS I VETERAN
BELGIA LAMBAKOER TERVUEREN
FI33614/09 DEWEY OF BLACK MAGIC’S CASTLE
BALT CH BALT VetW16 BALT VetW17 C.I.E DNK CH EST CH ESTW13 ESTW14 LTU CH LTU Vet CH LTU VetW17 LVA CH LVA Vet CH TLN VetW17 WVetW17
Dina Johansson, Finland
BIS II VETERAN
COLLIE, LÜHIKARVALINE
FI13233/09 TIMONAN VERONICA VELVET
Multi Winner, C.I.B DNK, EST, FIN, LTU, LVA, NOR, SWE CH
Tuula Tikkanen, Finland
BIS III VETERAN
SHETLANDI LAMBAKOER
RKF1882026 MARVITHOLL PASSIONATA
BLR CH C.I.B EST CH ESTW09 LTU CH LVA CH RUS CH
Lidija Belajeva, Latvia
BIS IV VETERAN
BELGIA LAMBAKOER GROENENDAEL
FI16445/10 GLENHOUSE’S UNAMAN
LTU W14 LTU VetW18
Ina Fagerlund, Finland
PARIMAD BEEBIKUTSIKAD
BIS I BEEBI
WELSH CORGI PEMBROKE
LV-43130/18 AMERICAN DREAM CORGIRIX
Iveta Bormane, Latvia
BIS II BEEBI
BELGIA LAMBAKOER GROENENDAEL
VDH/DKBS18GR6726 MESCALERO OF BLACK MAGIC’S CASTLE
Dina Johansson, Finland
BIS III BEEBI
WELSH CORGI CARDIGAN
EST-00758/18 ASTERSLAND GET OVER IT
Astrid Lundava & Kätlin Kull, Eesti
BIS IV BEEBI
COLLIE, PIKAKARVALINE
FI19724/18 MERRY MOONRAY’S MYSTICAL WIZARD MERLIN
Carl-Johan Kotka & Eija Kotka, Finland
PARIMAD KUTSIKAD
BIS I KUTSIKAS
AUSTRAALIA KARJAKOER
CMKU/ACD/1471/17 ROSEMARY KAZARI TOYO-KEN
Dagni-Alice Viidu, Eesti
BIS II KUTSIKAS
LANCASHIRE HEELER
FI23356/18 GRACE OF THE SEVEN HILLS COUNTRY
Niina Kälvinmäki & Pasi Pohjanharju, Finland
BIS III KUTSIKAS
COLLIE, PIKAKARVALINE
LV-42757/18 RISING LIGHT ORCHID BLACK NIGHT
Anne Helme, Eesti
BIS IV KUTSIKAS
SCHIPPERKE
FI22625/18 NOIR FREGATE DU DRAGON ROUGE DE JUPITER
Janna Pinnioja, Finland
PARIM KASVATAJA
BIS I KASVATAJA
COLLIE, LÜHIKARVALINE
TIMONAN
Tuula Tikkanen, Finland
Finland
BIS II KASVATAJA
WELSH CORGI PEMBROKE
VALHALOS SARGAS
Kristina Kazlauskaite-Greseviciene, Lithuania
Lithuania
BIS III KASVATAJA
BELGIA LAMBAKOER GROENENDAEL
ACMEN
Riitta Laakso, Finland
Finland
BIS IV KASVATAJA
BEAUCERON
RACRON
Hanna Hautamäki, Finland
Finland
PARIM PAAR
BIS I PAAR
WELSH CORGI PEMBROKE
LŠVKWKP0439/17 AURORUS IGNIS EX VALHALOS SARGAS
LŠVKWKP0441/17 AURORA ASTRALIS EX VALHALOS SARGAS
Kristina Kazlauskaite-Greseviciene, Lithuania
BIS II PAAR
SAKSA LAMBAKOER
FI52406/16 AFTERDAWN KAMIKAZE NORDJW17
FI52321/13 AFTERDAWN DESTINY LTU JW15
Hannele Hänninen & Markus Tekoniemi, Finland
BIS III PAAR
BELGIA LAMBAKOER TERVUEREN
FI27042/15 ICEMAN OF BLACK MAGIC’S CASTLE BALT J CH C.I.B C.I.E EST J CH FIN CH LTU CH LTU JCH LTU W16 LTU W17 LVA CH LVA JCH SWE CH
FI27006/16 FLAMMEUS VIHAAJAT VIHAA BALT JW17 LTU JCH LTU JW17 TLNJW17
Dina Johansson, Finland
LISA VÕISTLUS / ADDITIONAL COMPETITION
COCKTAIL COMPETITION I
C2 Saksa lambakoer ESTRELLEST VAPPER VIOLA EST-01754/11
& bordercollie DAISY QUEEN OF SKY MYSTIQUE REGNI EST-04155/16
om Galina Murel
COCKTAIL COMPETITION II
C1 Belgia lambakoer groenendael GIDEON OF BLACK MAGIC’S CASTLE FI28567/12 & belgia lambakoer tervueren ICEMAN OF BLACK MAGIC’S CASTLE FI27042/15 om Dina Johansson
COCKTAIL COMPETITION III
C3 Schapendoes FLYING DUSTER’S TIME BOMB FI18394/09 & briard BOREABRIE RAYBAN FI13030/17 om Riina Pullinen
TÄISTULEMUSE EESTI KENNELLIIDU LEHEKÜLJEL