Liikmed

LiigeKennelTõudKodulehtKontakt
Lea AljasCranelinesHabecollieleaaljas@gmail.com
Heino BakhoffWelsh Corgi Pembrokereintro@gmail.com
Inna TolliWhite CoastalShetlandi lambakoer, berni alpi karjakoerWhite Coastalinna.tolli@gmail.com
Kaja RaudojaFaeriesCollie pikakarvaline, vene-euroopa laikaFaeriesfaerie.collies@gmail.com
Maret KärdiLiivapõhjaBordercolliemaret.kardi@gmail.com
Mari PalgiDolmarisCollie pikakarvalineDolmarismpalgi@me.com
Reet OtseppBelgia lambakoer tervuerenreet.otsepp@gmail.com
Heli JürindiMargarita NigraWelsh Corgi Cardigan, berni alpi karjakoerMargarita Nigrahelijyrindi@hotmail.com
Linda JürgensHeidelind'sCollie pikakarvaline, pomeranianHeidelind'slinda@heidelinds.com
Kaia LõunStezor'sCollie pikakarvalinekaia.loun@mail.ee
Marge MartinNo DramasAustraalia karjakoerNo Dramasinfo@nodramas.eu
Lada MehikasKarjapeniAustraalia karjakoerkarjapeni@gmail.com
Aire-Piret PärnEgor-GegoVana-inglise lambakoer, inglise buldogEgor-Degoairepiret@koertekoda.ee
Salli JärveSoulcorkerWelsh Corgi Pembrokesallijarve@hot.ee
Ülle PaeTsillelmadyCollie pikakarvaline, papillonTsillelmadyroosi61@gmail.com
Tiina Teng-TammeHabecollietiinateng@hotmail.com
Marelii PirsiAustraalia karjakoermareliip@gmail.com
Ireen NeilandLupus in FabulaTshehhoslovakkia huntkoer Lupus in Fabulaireen.neiland@mail.ee
Elika SalonenShetlandi lambakoerelika.salonen@gmail.com
Tuuli TsahknaCollie pikakarvalinetuuli.tsahkna@gmail.com
Annika TalinurmCollie pikakarvalineanni7@windowslive.com
Kristi PulstRed StarBelgia lambakoer tervuerenRed Starkristi@coolclips.ee
Jelena AasmaBelgia lambakoer tervuerenjelena.aasma@mail.ee
Inessa ZaitsevaAustraalia kelpieinessa.zaitseva@mail.ee
Dina KornaScandylineShetlandi lambakoer, collie pikakarvaline, pappillonScandylinedinakorna@hot.ee
Monika PõldBordercollieMustelfeldmonika@mustelfeld.ee
Galina MurelMustkoerBordercollie, Saksa lambakoerMustkoerinfo@mustkoer.ee
Triin KassAustraalia lambakoerkasstriin@gmail.com
Riina PertensMainspringBordercollieMainspringriina.tammula@gmail.com
Elin SildBordercollieelin.sild@ut.ee
Niina Haugstad Last Sensation Austraalia lambakoerLast Sensationniinakerola@gmail.com
Terell PihlakBordercollieterell.pihlak@gmail.com
Mari ValgmaAustraalia lambakoermari.valgma@gmail.com
Piret KannikePürenee lambakoerpiret.kannike@gmail.com
Kriste KossesonAustraalia kelpiekriste.kosseson@gmail.com

EKL liige

EKL logo

detsember 2019
E T K N R L P
« aug.    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031