Liikmed

Liige
Kennel
Tõud
Koduleht
Kontakt
Lea Aljas
Cranelines
Habecollie
 
leaaljas@gmail.com
Heino Bakhoff
 
Welsh Corgi Pembroke
 
reintro@gmail.com
Inna Tolli
White Coastal
Shetlandi lambakoer, berni alpi karjakoer
White Coastal
inna.tolli@gmail.com
Kaja Raudoja
Faeries
Collie pikakarvaline, vene-euroopa laika
Faeries
faerie.collies@gmail.com
Maret Kärdi
Liivapõhja
Bordercollie
 
maret@kennelliit.ee
Mari Palgi
Dolmaris
Collie pikakarvaline
Dolmaris
mpalgi@me.com
Reet Otsepp
 
Belgia lambakoer tervueren
 
reet.otsepp@mfa.ee
Heli Jürindi
Margarita Nigra
Welsh Corgi Cardigan, berni alpi karjakoer
Margarita Nigra
helijyrindi@hotmail.com
Linda Jürgens
Heidelind’s
Collie pikakarvaline, pomeranian
Heidelind’s
linda@heidelinds.com
Urmas Kaup
Angelgrove
Collie pikakarvaline
 
urmas.kaup@yahoo.com
Kaia Lõun
Stezor’s
Collie pikakarvaline
 
kaia.loun@mail.ee
Marge Martin
No Dramas
Austraalia karjakoer
No Dramas
info@nodramas.eu
Lada Mehikas
Karjapeni
Austraalia karjakoer
Karjapeni
penikari@hot.ee
Rika Mölder
Milli Miller
Collie pikakarvaline, collie lühikarvaline, taks
Milli Miller
rikaraul@hot.ee
Aire-Piret Pärn
Egor-Gego
Vana-inglise lambakoer, inglise buldog
Egor-Dego
airepiret@koertekoda.ee
Helle Viitkar
Pamparix
Collie pikakarvaline, papillon, hiina harjaskoer
Pamparix
pamparx@gmail.com
Salli Järve
Soulcorker
Welsh Corgi Pembroke
Soulcorker
sallijarve@hot.ee
Ülle Pae
Tsillelmady
Collie pikakarvaline, papillon
Tsillelmady
roosi61@gmail.com
Tiina Teng-Tamme
 
Habecollie
 
tiinateng@hotmail.com
Marelii Pirsi
 
Austraalia karjakoer
 
mareliip@gmail.com
Ireen Neiland
Lupus in Fabula
Tshehhoslovakkia huntkoer
 
ireen.neiland@mail.ee
Anne Heinla
Ladyace
Collie pikakarvaine, austraalia lambakoer
Ladyace
anne.heinla@gmail.com
Elika Salonen
 
Shetlandi lambakoer
 
elika.salonen@gmail.com
Katrin Riska
 
Shetlandi lambakoer
 
katrinriska@gmail.com
Eve Hõbemets
 
Shetlandi lambakoer
 
evehobemets@gmail.com
Kristina Soon
 
Shetlandi lambakoer
 
kristina.soon@pma.agri.ee
Tuuli Köller
 
Collie pikakarvaline
 
tuuli.koller@gmail.com
Christina Drake
Draque Bien
Poola lauskmaa- lambakoer
Draque Bien
christina.drake@draquebien.fi
Annika Talinurm
 
Collie pikakarvaline
 
anni7@windowslive.com
Kristi Pulst
Red Star
Belgia lambakoer tervueren
Red Star
kristi@coolclips.ee
Jelena Aasma
 
Belgia lambakoer tervueren
 
jelena.aasma@mail.ee
Annika Keto
 
Belgia lambakoer groenendael
 
workaholican@gmail.com
Inessa Zaitseva
 
Austraalia kelpie
 
inessa.zaitseva@mail.ee
Dina Korna
Scandyline
Shetlandi lambakoer, collie pikakarvaline, pappillon
Scandyline
dinakorna@hot.ee
Sandra Leppik
 
Bordercollie
 
sandraleppik1@gmail.com
Monika Põld
 
Bordercollie
Mustelfeld
monika@mustelfeld.ee
Galina Murel
Mustkoer
Bordercollie, Saksa lambakoer
Mustkoer
galina4@hot.ee

EKL liige

EKL logo

juuni 2017
E T K N R L P
« apr.    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930