Juhatus

Kontakti saad juhatusega e-mailil: lket@windowslive.com

Linda Jürgens  +372 5074197  linda@heidelinds.com

Marge Martin   +372 55669152 maardz@hotmail.com

Marelii Pirsi   +372 53611313 mareliip@gmail.com

Kristi Pulst +372 56484333 kristi@coolclips.ee

Ireen Neiland +372 50 33 273 ireen.neiland@mail.ee

Tõugude töörühmade juhid

Karjaajamise koolitus Salli Järve sallijarve@hot.ee

Shetlandi lambakoerad Inna Tolli inna.tolli@gmail.com

Habecollied Lea Aljas leaaljas@gmail.com

Bordercollied Maret Kärdi maret.kardi@gmail.com

Lühi- ja pikakarvalised collied

Welsh Corgi Pembroke ja Welsh Corgi Cardigan Heino Bakhoff reintro@gmail.com

Vana-Inglise lambakoerad Aire-Piret Pärn airepiret@koertekoda.net

Austraalia karjakoerad Lada Mehikas karjapeni@gmail.com

Kõikide teiste ülejäänud LKET kuuluvate tõugude töörühma juht Reet Otsepp reet.otsepp@mfa.ee

LKET auliikmed

Lea Aljas, Heino Bakhoff, Maret Kärdi, Kaja Raudoja, Reet Otsepp, Inna Tolli, Mari Palgi

LIIKMETE NIMEKIRI

Kui soovite ühingu liikmeks astuda

  • Sisseastumine 3,5 EUR
  • Aastamaks 6,5 EUR
  • Pärast esimest juulit liikmeks astumisel ja kasvataja kaudu liikmeks astunud kutsikaostjatel sisseastumine 3,5 EUR ja aastamaks 3,5 EUR.

Liikmetele soodustused: LKET korraldatud näitustel, koolitustel ja trennides osalemisel hinnasoodustus, tasuta kutsikate vahendus ja koduleheküljel tšempioni tiitliga koerte piltide ja info avaldamine. Liikmeks astumiseks palume saata AVALDUS meile e-posti või kirja teel. LKET arveldusarve IBAN EE362200221014001450 SWIFT/BIC: HABAEE2X  Lamba- ja Karjakoerte Eesti Tõuühing, Swedbank

Dokumendid

LKET põhikiri

Liikmeks astumise blankett

LKET aasta koera konkursi eeskiri

 

EKL liige

EKL logo

detsember 2017
E T K N R L P
« aug.    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031